به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،«اسکار ارنستو دلگادو-پرز» 28 ساله روز پنج‌شنبه به جرم قتل «کریستین آنتونیو ویلاگران-مورالز» 18 ساله بازداشت شد. قتل فامیل دور به خاطر کینه قدیمی 3 پسر سارق که قصد داشتند از پسر جوانی سرقت کنند، پس از ناکام ماندن وی را کشتند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،«اسکار ارنستو دلگادو-پرز» 28 ساله روز پنج‌شنبه به جرم قتل «کریستین آنتونیو ویلاگران-مورالز» 18 ساله بازداشت شد. به گزارش دیلی‌میل، «ونسا آلوارادو» 16 ساله که همدست مجرم بود، قربانی را با فریب به سمت پارکی در مریلند، کشاند و سعی کرد اموال او را سرقت کند. به گزاراش پلیس پس از درگیری که بین آنها به وجود آمد اسکار با چاقو به مقتول حمله کرد و با دو ضربه ، وی را

قتل فامیل دور به خاطر کینه قدیمی

3 پسر سارق که قصد داشتند از پسر جوانی سرقت کنند، پس از ناکام ماندن وی را کشتند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،«اسکار ارنستو دلگادو-پرز» 28 ساله روز پنج‌شنبه به جرم قتل «کریستین آنتونیو ویلاگران-مورالز» 18 ساله بازداشت شد.

به گزارش دیلی‌میل، «ونسا آلوارادو» 16 ساله که همدست مجرم بود، قربانی را با فریب به سمت پارکی در مریلند، کشاند و سعی کرد اموال او را سرقت کند.

قتل پسر 18 ساله پس از سرقت ناکام/تصاویر

به گزاراش پلیس پس از درگیری که بین آنها به وجود آمد اسکار با چاقو به مقتول حمله کرد و با دو ضربه ، وی را به قتل رساند.

اکنون این دو مجرم بازداشت هستند و پلیس هم به دنبال مجرم دیگری به نام «خوزه کورس ونتورا» است.

قتل پسر 18 ساله پس از سرقت ناکام/تصاویر

گفتنی است،هر سه نفر به قتل از نوع درجه یک محکوم شده‌اند و پلیس قرار است اسکار را که یک مهاجر غیرقانونی است به کشورش بازگرداند.

 

منبع مطلب :

http://www.jazzaab.ir/